Україна м. Львів вул. Городоцька 174 (Мотозавод)
Запчастини:     Номер телефону мото магазину   +38 (096) 950-666-3     Телефон мотомагазину   +38 (063) 315-999-3
Мотоцикл Мотоцикли
Скутер мотороллер Скутери
Мопед Мотороллер Мопеди
Квадроцикл ATV Баггі UTV Квадроцикли
Трицикл Трицикли
Електротранспорт Електро
Трактор Львів Трактор
Мотоблок Львів Мотоблок
Мотошлем Мотошлем
Шини диски колесо Шини Диски
АКБ акумулятор Електрика
Двигун Мотор Запчастини
Масло мастило Мотюль Motul Мотохімія
Кофр багажник Кофр Багажник
Мото екіпіровка Мотоекіпірування
Мото тюнінг Мото Аксесуари
Графік роботи: Інтернет Магазин - 24/7 Мотосалон - Пн.-Пт. з 10.00 до 18.00 Сб. з 10.00 до 15.00 Нд. Вихідний

Диски, моторезина, колеса, шини, камери для мотоцикла та скутера

Мото колесо - шини, диски, камераІнтернет магазин, спільно з авторизованим центром з продажу мото товарів "МотоЗавод" пропонує купити мото диски та шини (Моторезину) для мотоцикла чи скутера з можливістю замовлення на сайті компанії з подальшим само вивозом з магазину у Львові, або доставкою по Україні.
Побудова колеса для мотоцикла та скутера не є складною. Існує два варіанти структури коліс для мототехніки. В першому варіанті, мото шини монтуються безпосередньо на мото диски (Безкамерка), а в іншому випадку застосовується спицоване колесо, на яке також монтується шина і додатково мотокамера.
Спицовані колеса диски для мотоциклів та мопедів складаються з обода, який виготовлений зі сплаву дюралюмінію або сталі. Сам обід колеса виготовлений під прямо бортну мотопокришку, в якому передбачена достатня глибина обода для установки мото покришки. В центрі обода мото-колеса встановлена ступиця з підшипником та сальником і спицями. Спицовані колеса для мотоцикла, або мопеда мають ряд переваг: - Підвищена пружність обода диска; - Полегшений варіант, порівняно з литим чи штампованим диском; - Краща здатність протистояти ударам; До недоліків спицованого мото-колеса - слід віднести складність ремонту при проколі шини, адже виникає необхідність розбортовувати колесо та латати камеру. Мото диски для мотоцикла чи скутера в литому варіанті, або штамповані дозволяють використовувати мото гуму без застосування камер. Безкамерний тип мото колеса дозволяє при потребі усунути прокол, без демонтажу колеса з мотоцикла.

Останнє надходження товарів:

 

 

Замовлення відсутніх на сайті мото товарів та запчастин:

E-mail відправника:
Тема повідомлення *:
Текст повідомлення:
Ваш № Тел *:

Скутери YIBEN мото техніка      «EvroTraktor» - Міні трактори по доступним цінам     Мотоцикли Вайпер Viper Львів     Мото Zongshen (Зонген) у Львові     Електроскутер UGBEST e-pover     Ліфан мототехніка Lifan доставка по Львову     Шінерей мото транспорт Shineray     Skymoto мотоцикл Скаймото     Купити Спарк новий мото Spark    Мототехніка БАДЖАДЖ - Мотоцикл BAJAJ