Україна м. Львів вул. Городоцька 174 (Мотозавод)
Запчастини:     Номер телефону мото магазину   +38 (096) 950-666-3     Телефон мотомагазину   +38 (063) 315-999-3
Мотоцикл Мотоцикли
Скутер мотороллер Скутери
Мопед Мотороллер Мопеди
Квадроцикл ATV Баггі UTV Квадроцикли
Трицикл Трицикли
Електротранспорт Електро
Трактор Львів Трактор
Мотоблок Львів Мотоблок
Мотошлем Мотошлем
Шини диски колесо Шини Диски
АКБ акумулятор Електрика
Двигун Мотор Запчастини
Масло мастило Мотюль Motul Мотохімія
Кофр багажник Кофр Багажник
Мото екіпіровка Мотоекіпірування
Мото тюнінг Мото Аксесуари
Графік роботи: Інтернет Магазин - 24/7 Мотосалон - Пн.-Пт. з 10.00 до 18.00 Сб. з 10.00 до 15.00 Нд. Вихідний

Гарантія та обслуговування мототехніки

Мото салон МотоЗавод, надає гарантію на кожну одиницю нової мото техніки з модельного ряду, котра представлена в салоні та в власному інтернет магазині. З питань гарантійного обслуговування у Вас є можливість звернутися безпосередньо в мото магазин котрий знаходиться у місті Львів по вулиці Городоцькій 174, або зателефонувавши за телефонами: (063) 315-999-3 (096) 950-666-3

Гарантія на мотоцикл скутер Львів

Умови обміну та повернення мото товарів


Відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів» ви можете протягом чотирнадцяти днів з моменту придбання мототоварів та запчастин повернути товари, придбані в інтернет  магазині «motozavod», за умови виконання всіх норм передбачених Законом України.

Умови обміну мото запчастин / повернення мото товарів належної якості

Стаття 9. Відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів»:

Споживач має право обміняти непродовольчий товар належної якості на аналогічний у продавця, у якого він був придбаний, якщо товар не задовольнив його за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути ним використаний за призначенням. Споживач має право на обмін товару належної якості протягом чотирнадцяти днів, не рахуючи дня покупки.

Обмін мото товару належної якості провадиться:

- Якщо мототовари не використовувалися;
- Якщо збережено їхній товарний вигляд;
- Споживчі властивості, упаковка, ярлики;
- Розрахунковий документ, отриманий споживачем разом з проданим товаром.
Роз'яснення:

Товарний вигляд мототоварів: Новий товар реалізується в заводській упаковці, це є одним з факторів визначення товарного вигляду. Покупець повинен пам'ятати, що пошкоджувати елементи упаковки, ярлики захисну плівку не рекомендується! Також мають бути відсутні потертості і подряпини на мототоварі.

У разі виявлення пошкодження коробки, упаковки, змін в вигляді, сліди використання запчастин, екіпіровки, та інших мото товарів - магазин може скористатися правом відмовити клієнту, в зв'язку з порушенням цього пункту.

Упаковка, ярлики і розрахункові документи: Даний пункт відноситься до товарного вигляду мототоварів. Якщо при поверненні Ви втратили якийсь документ, інформаційні дані або викинули заводську упаковку - ситуація буде аналогічною.

Мото аксесуари - поверненню підлягають тільки в не розпакованому вигляді. Якщо є сліди розриву мотоаксесуара та спроби повторно упакувати - товар поверненню не підлягає. Коли ж можна їх повернути? Можна відмовитися від покупки, перевіривши його безпосередньо при отриманні в службі доставки. Повернення мототоварів без заводських дефектів оплачує покупець

Умови обміну / повернення товару неналежної якості

Стаття 8. Згідно Закону України «Про захист прав споживачів»:

У разі виявлення протягом встановленого гарантійного строку недоліків споживач, в порядку та в строки, встановлені законодавством, має право вимагати:

- Пропорційного зменшення ціни на товар;
- Безоплатного усунення недоліків товару в розумний та обговорений строк;
- Відшкодування витрат на усунення недоліків мототовару.
Вимоги покупця, передбачені вище вказаною статтею, не будуть задоволені, якщо недоліки товару виникли по вині покупця, внаслідок порушення правил користування товаром або його зберігання (кріп вини транспортною компанією). Споживач має право бути присутнім у перевірці якості товару особисто або через свого представника.

Всі витрати по поверненню, або обміну мото товарів - пов'язані з пересилкою та оплатою, за відсутності нашої вини - бере на себе покупець.

Обслуговування мотоцикла скутера

Останнє надходження товарів:


Kovi JNC 300
1790 $


Замовлення відсутніх на сайті мото товарів та запчастин:

E-mail відправника:
Тема повідомлення *:
Текст повідомлення:
Ваш № Тел *:

Скутери YIBEN мото техніка      «EvroTraktor» - Міні трактори по доступним цінам     Мотоцикли Вайпер Viper Львів     Мото Zongshen (Зонген) у Львові     Електроскутер UGBEST e-pover     Ліфан мототехніка Lifan доставка по Львову     Шінерей мото транспорт Shineray     Skymoto мотоцикл Скаймото     Купити Спарк новий мото Spark    Мототехніка БАДЖАДЖ - Мотоцикл BAJAJ