Україна м. Львів вул. Городоцька 174 (Мотозавод)
Мотосалон:       +38 (096) 950-666-3       +38 (063) 315-999-3

Мотоцикли
Скутер Мопед
Велосипеди
Квадроцикли
Трицикли
Електро
Трактор
Мотоблок
Мотошлем
Шини Диски
Електрика
Запчастини
Мотохімія
Кофр Багажник
Мотоекіпірування
Мото Аксесуари

Графік роботи: Інтернет Магазин - 24/7 Мотосалон - Пн.-Пт. з 10.00 до 18.00 Субота з 10.00 до 15.00 Неділя - Вихідний

Диски, моторезина, колеса, шини, камери для мотоцикла та скутера

Мото колесо - шини, диски, камераІнтернет магазин, спільно з авторизованим центром з продажу мото товарів "МотоЗавод" пропонує купити мото диски та шини (Моторезину) для мотоцикла чи скутера з можливістю замовлення на сайті компанії з подальшим само вивозом з магазину у Львові, або доставкою по Україні.
Побудова колеса для мотоцикла та скутера не є складною. Існує два варіанти структури коліс для мототехніки. В першому варіанті, мото шини монтуються безпосередньо на мото диски (Безкамерка), а в іншому випадку застосовується спицоване колесо, на яке також монтується шина і додатково мотокамера.
Спицовані колеса диски для мотоциклів та мопедів складаються з обода, який виготовлений зі сплаву дюралюмінію або сталі. Сам обід колеса виготовлений під прямо бортну мотопокришку, в якому передбачена достатня глибина обода для установки мото покришки. В центрі обода мото-колеса встановлена ступиця з підшипником та сальником і спицями. Спицовані колеса для мотоцикла, або мопеда мають ряд переваг: - Підвищена пружність обода диска; - Полегшений варіант, порівняно з литим чи штампованим диском; - Краща здатність протистояти ударам; До недоліків спицованого мото-колеса - слід віднести складність ремонту при проколі шини, адже виникає необхідність розбортовувати колесо та латати камеру. Мото диски для мотоцикла чи скутера в литому варіанті, або штамповані дозволяють використовувати мото гуму без застосування камер. Безкамерний тип мото колеса дозволяє при потребі усунути прокол, без демонтажу колеса з мотоцикла.

Останнє надходження товарів:

 

 

Замовлення відсутніх на сайті мото товарів та запчастин:

E-mail відправника:
Тема повідомлення *:
Текст повідомлення:
Ваш № Тел *:

Скутери YIBEN мото техніка      «EvroTraktor» - Міні трактори по доступним цінам     Мотоцикли Вайпер Viper Львів     Мото Zongshen (Зонген) у Львові     Електроскутер UGBEST e-pover     Ліфан мототехніка Lifan доставка по Львову     Шінерей мото транспорт Shineray     Skymoto мотоцикл Скаймото     Купити Спарк новий мото Spark    Мототехніка БАДЖАДЖ - Мотоцикл BAJAJ